Favorilerine Ekle    E-Posta 
 
 
 

Garanti Politikası - Çelik Fidan, Dış mekan süs bitkileri, Satılık Fidan, Dış mekan süs çiçekleri, Satılık ağaç fidanı, Üreticiden satılık Fidanlar
Garanti Politikası


Memnuniyet Garantisi
Hizmet kalitemizi sürekli kılmak, kaliteli, kesintisiz ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile memnuniyetinizi garantiliyoruz.
 

%99.5 Servis Sürekliliği Garantisi
Müşterilerimizin hizmet kalitemiz ve sürekliliğimiz hususunda kendilerini güvende hissedebilmeleri için %99.5 servis sürekliliği garantisi verilmektedir.

Sınırlamalar
On-line işlemlerde sık sık problemlerle karşılaşılabilmektedir. Web sitenize ve diğer servislere, celikfidan.com, altyapısından kaynaklanmayan problemler dolayısıyla ulaşamadığınız zamanlar olabilir.
İnternet hizmetinizi aldığınız internet servis sağlayıcınızdan veya ISS'niz ile celikfidan.com, arasındaki altyapı ve routing problemlerinden kaynaklanan bağlantı yavaşlıkları ve hatta kopmaları yaşanabilir.

Bu türden sebeplerden ortaya çıkan problemlerden celikfidan.com sorumluluk kabul etmemektedir. Servis sürekliliği garantisinin tek ölçütü IP Switch şirketinin, What's Up Gold yazılımının sağladığı aylık istatistiklerdir.

celikfidan.com, gerektiği zamanlarda sunucular ve network donanımları üzerinde çeşitli bakımlar yapmaktadır. Bu tür sistem bakımları hesap kontrol panelleri ve duyuru servisleri aracılığıyla müşterilerimize duyurulacaktır. Bu tür bakımlar sırasında meydana gelen servis kesintileri, servis sürekliliği garantisi kapsamında değildir.   
Bu Sayfa 3294 Kişi Tarafından incelendi.
 
Ürün Kategorilerimiz
Etiketler
En Çok Satılan Ürünler

Son 30 Gün içinde Ürün Eklenmedi.
 

 

Banka Hesapları  |  Garanti Politikası  |  Gizlilik  |  Kullanım Koşulları  |  Copyright

Site üzerinde dış mekan süs bitkileri ile ilgili güncel bilgiler ve online fidan satışı yapılmaktadır.
Real Time Web Analytics